+905055631331
info@tibbihipnozkongresi.org.tr

KONGRE PROGRAMI 1

TELKİNİN SESİ
YAŞAMIN NEFESİ
Sevgili Meslektaşlarım,
İçinde bulunduğumuz bu yıl, sağlık açısından birçok zorluklarla mücadele edilen bir dönemin tüm dünyada yaşanılan özellikleri ile tarihte yerini alacak. Dünya ve özellikle Ülkemiz sağlık çalışanlarının bu can siperane emekleri ile bu pandemi elbette bitecek. Bu uğurda canlar verdik ama cana can katarak canlandırıp hayata dönmelerine yardım ettiklerimizde oldu. Taç anlamına gelen corona kelimesinin ne derece kıymet ifade etmediğini bir kere daha gördük. Krallığın, padişahlığın, sultanlığın sembolü olan bu kelimenin ne derece değersiz olduğunu Kanuni Sultan Süleyman “Halk içinde muteber nesne yok devlet gibi, olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi” cümlesi ile söylemiş…
Bu pandeminin sosyo-ekonomik sonuçlarının sağlık boyutunda yaptığı etkiler, oluşan sağlık sorunları ile karşımıza çıkacaktır.
Hipnozun ruh, beden ve sosyal boyuttaki tedaviye katkıları ise bu kongrenin ana teması olacaktır.
Avrupa Hipnoz Derneği Yönetim Kurulu Üyelerinin davetli konuşmacı olarak katılacağı Kongremiz, uluslararası birçok katılımcılar ve sizlerin değerli katkıları ile bilimsel düzeyin yükseleceği ve zenginleşeceği bir etkinlik olacaktır. 13. Uluslararası Tıbbi Hipnoz Kongresi, Avrupa Hipnoz Derneği tarafından 30 ESHC kredi puanı ile değerlendirilecektir.
Pandemiyi tedavi boyutunda da yaşamış olan sağlık profesyonelleri olarak deneyim ve değerlendirmeleriniz bu kongreye çok şey katacaktır. Sadece mücadele eden taraf olmanın ötesinde, bir insan olarak da; aile yaşantımızın, ilişkilerimizin, çevremizin ve çevremizdeki değerlerimizin farkındalığı açısından hipnozun yaşantımızdaki yerinin konuşulacağı bu kongreye sizleri davet ediyorum.
13.Uluslararası Tıbbi Hipnoz Kongresinin gerçekleştirilmesi için bu zorlu dönemde bilimsel platformunu bizlerden esirgemeyen Medipol Üniversitesi’ne çok teşekkür ediyorum.

Dr. Ali Özden Öztürk

Kongre Başkanı
Tıbbi Hipnoz Derneği (THD) Başkanı
ESH Yönetim Kurulu (BOD) Üyesi
ESH Avrupa Eğitim Programları Komitesi (CEPE) Başkanı
Avrupa Hipnoz Derneği Sertifikası (ESHC) Sahibi

AVANTAJLI FİYATLAR İLE ÖN KAYIT FIRSATI !

9 Ağustos’a kadar ön kaydınızı tamamlayın, 10 Ağustos’tan sonra avantajlı fiyatlar ile ödemenizi yapın

KAYIT FORMUNU DOLDURUNUZ

THD ÜYELERİNE %25 indirim

Son sınıf öğrencilerine (Tıp, Diş hekimliği, Pskoloji) %40 indirim

ÖN KAYIT YAPTIRANLARA KONGRE ÜCRETİ: 1000 TL
STANDARD KONGRE ÜCRETİ: 1500 TL dir.

KONGRE KAYIT FORMU

Kongre Etik Onamı  Sağlık Bakanlığı Hipnoz Uygulama standartları ve düzenlemeleri (http://dosyasb.saglik.gov.tr/Eklenti/3983,hipnoz-sertifikali-egitim-standardipdf.pdf ),  ESH (Avrupa Hipnoz Derneği) Etik Kuralları (http://esh-hypnosis.eu/wp-content/uploads/2010/01/esh-ethical-guidelines.pdf );  THD (Tıbbi Hipnoz Derneği) Etik Kurallarına (http://www.tibbihipnozdernegi.org.tr/tibbi-hipnoz-dernegi-etik-kurallari/ ) uygun olarak aşağıdaki ifadeyi kabul ettiğimi beyan ederim. Hipnozu klinik ve tedavi amaçlı olarak kullanan kişilerin ilgili Makamlarca onaylı mesleki diploma ve belgelere sahip olmaları gerektiğini biliyorum. Tedavi ve hipnoz uygulama ehliyetine sahip meslek gruplarına ait profesyonellerden biri olarak, hipnozu sadece yetkili olduğum mesleki alan dahilinde ve mesleki kurallara uygun olarak kullanacağım.  

Katılımınızın geçerli olması için, formu gonderdikten sonra açılan ekranda lütfen katılım seçeneğinizi tıklayınız. Tüm seçeneklerde ödemenizi kredi kartı veya banka havalesi ile gerçekleştirebilirsiniz. Katılımınız ödemenizi yaptığınız an itibarı ile geçerli olacaktır