+905055631331
info@tibbihipnozkongresi.org.tr

KONGRE PROGRAMI

Hasta-Hekim İletişiminde Hipnozun Rolü ve Hipnozun Tedavideki Kullanım Alanları

13. Uluslararası Tıbbi Hipnoz Kongresi
22-25 Ekim 2020
13. Uluslararası Tıbbi Hipnoz Kongresine Davet
Sevgili meslektaşlarım,
Tıbbi Hipnoz Derneği (THD), Avrupa Hipnoz Derneği (ESH) ve İstanbul Medipol Üniversitesi işbirliği ile gerçekleştirilecek olan “13. Uluslararası Tıbbi Hipnoz Kongresi” için sizi İstanbul’a davet ediyor.
Kongremiz, ESH BOD üyelerinin  davetli konuşmacılar olarak varlığı ile  desteklenmektedir. ESH tarafından hipnozun bilgi ve deneyimini uluslararası bir boyutta paylaşmak ve geliştirmek için ortak bir platform oluşturması için teşvik etmekten mutluluk duyuyoruz. Bu aynı zamanda bize hipnozun uluslararası bir kitleye uygulanması ve eğitimi konusunda ulusal olarak yapılan yasal ve akademik gelişmeleri sunma şansı da vermektedir. Tüm ESH BOD üyeleri kongremiz sırasında konferanslar ve çalıştaylar sunacak. Ayrıca, diğer birçok uluslararası ve ulusal konuşmacı, kongrenin akademik ve profesyonel içeriğini ve ağını zenginleştirecektir. Kongremize ESH tarafından Kredi Puanı verilmektedir. Ayrıca, tüm Avrupa Hipnoz Sertifikası (ECH) sahipleri kongre kayıt ücreti ödemeden kongremize kayıt yaptırabilirler. Kongremizde mevcut tüm ECH sahiplerini görmekten gerçekten mutlu oluruz.
Kısa süre içinde Kongre Programı yayınlanacaktır. Kongre katılım ücretleri avantajlı fiyat döneminde 2019 ile aynı olacaktır. Ödemeler ve kayıtlar Ağustos 2020’de başlayacaktır. Ancak avantajlı fiyattan faydalanmak icin,  aşağıdaki formu doldurarak ağustostan önce ön kayıt yapmanız gerekmektedir.
Covid Pandemisi nedeniyle Kongre Ödemeleri Ağustos 2020’den sonra yapılabilir. 
Sizi İstanbul Medipol Üniversitesi, Kavacık Güney Kampüsü’nde ağırlamayı ve Ekim ayında İstanbul’un güzelliğinin tadını çıkarmayı dört gözle bekliyoruz.


Dr. Ali Özden Öztürk

Kongre Başkanı
Tıbbi Hipnoz Derneği (THD) Başkanı
ESH Yönetim Kurulu (BOD)  Üyesi
ESH Avrupa  Eğitim Programları Komitesi (CEPE)  Başkanı 
Avrupa Hipnoz Derneği Sertifikası (ESHC) Sahibi 

KONGRE KAYIT FORMU

Kongre Etik Onamı  Sağlık Bakanlığı Hipnoz Uygulama standartları ve düzenlemeleri (http://dosyasb.saglik.gov.tr/Eklenti/3983,hipnoz-sertifikali-egitim-standardipdf.pdf ),  ESH (Avrupa Hipnoz Derneği) Etik Kuralları (http://esh-hypnosis.eu/wp-content/uploads/2010/01/esh-ethical-guidelines.pdf );  THD (Tıbbi Hipnoz Derneği) Etik Kurallarına (http://www.tibbihipnozdernegi.org.tr/tibbi-hipnoz-dernegi-etik-kurallari/ ) uygun olarak aşağıdaki ifadeyi kabul ettiğimi beyan ederim. Hipnozu klinik ve tedavi amaçlı olarak kullanan kişilerin ilgili Makamlarca onaylı mesleki diploma ve belgelere sahip olmaları gerektiğini biliyorum. Tedavi ve hipnoz uygulama ehliyetine sahip meslek gruplarına ait profesyonellerden biri olarak, hipnozu sadece yetkili olduğum mesleki alan dahilinde ve mesleki kurallara uygun olarak kullanacağım.  

Katılımınızın geçerli olması için, formu gonderdikten sonra açılan ekranda lütfen katılım seçeneğinizi tıklayınız. Tüm seçeneklerde ödemenizi kredi kartı veya banka havalesi ile gerçekleştirebilirsiniz. Katılımınız ödemenizi yaptığınız an itibarı ile geçerli olacaktır