+905055631331
info@tibbihipnozkongresi.org.tr

Kongreye Davet

11.ULUSLARARASI TIBBİ HİPNOZ KONGRESİ

23-25   KASIM  2018

Hüsnün Kemaliyle Şifaya Ulaşmak: “Ruhsal ve bedensel şifaya giden yolda hipnozun rolü”

Değerli Meslektaşlarım,

Bir âlim demiş ki, “iyi düşün, hüsn-ü niyet içerisinde kendini Kemale erdir ki, sağlık ve huzurun yerinde olsun”.
Hayatta bir şeyleri olgunlaştırmak, Kemale erdirmek için inanarak istemek,
güvenerek beklemek gerekir.
İnsan bedeni, birçok meziyete haizdir. Kendimizdeki ve kendiliğimizdeki bu iyileşme ve iyileştirebilme meziyetleri, hipnozun aydınlattığı şifa yolunda duygusal ve bedensel vasıfları harekete geçirir. Bu sayede, hipnozun kazandıracağı ve geliştireceği bilinçlilik ve farkındalık haliyle, sahip olduğumuz güzel (hüsn) yetenekleri olgunlaştırarak (kemale erdirerek) ruhsal ve bedensel şifaya ulaşmak mümkün olabilecektir.

Kongreye Davet


Değerli Meslektaşlarım,
Tıbbi Hipnoz Derneği (THD), Medipol Üniversitesi ve Avrupa Hipnoz Derneği (ESH) işbirliği ve katkılarıyla 23-25 Kasım 2018 tarihinde bu yıl onbirincisi gerçekleştirilecek olan geleneksel Uluslararası Tıbbi Hipnoz Kongresinin Sizlerin katılım ve paylaşımlarıyla zenginleşmesini ve
kıymetlenmesini temenni ederim.
Avrupa Hipnoz Derneği (ESH) Yönetim Kurulu Üyelerinin gerçekleştireceği sunum ve çalıştayların kongrede amaçlanan akademik ve mesleki paylaşım ve etkileşimlere farklı bir açı ve boyut kazandıracağı inancındayım. Bununla birlikte, ESH Yönetim Kurulunun kongremize katılımları vesilesiyle, Türkiye’de hipnozun yasal ve bilimsel açıdan ulaşmış olduğu yüksek ve ileri seviyenin tüm dünyaya tanıtılmasında bir diğer güzel ve değerli fırsatı değerlendirme fırsatına kavuştuğumuzu düşünüyorum.

1.Uluslararası Tıbbi Hipnoz Kongresinde varlığınız, katkılarınız, paylaşım ve çalışmalarınızla Siz Değerli Meslektaşlarımla bir, beraber olmayı dilerim.

Dr. Ali Özden Öztürk

Tıbbi Hipnoz Derneği Başkanı