+905055631331
info@tibbihipnozkongresi.org.tr

Kathleen LONG, Birleşik Krallık

Kathleen LONG, Birleşik Krallık

Avrupa Hipnoz Derneği Başkanı

İngiliz Tıbbi ve Dental Hipnoz Derneği – İskoçya, Birleşik Krallık

Glasgow’da yarı zamanlı olarak kendi özel hipnoz muayenehanesinde Genel Pratisyenlik ve Medikal Kozmetik uygulamaları yapmaktadır.

Glasgow Üniversitesi’nden Tıp ve Cerrahi lisansı ile mezun oldu; sonrasında Halk Sağlığı Uzmanlığı derecesi aldı.

NLP Uzman Uygulayıcısıdır ve Myers-Brigs Tip Göstergesi uygulamalarında yetkindir.

Britanya Estetik Tıp Akademisi Yönetim Kurulu Üyesidir.

1982’den itibaren hipnoz uygulamaları yapmaktadır.

Britanya Tıbbi ve Dental HipnozDerneği -İskoçya Sayman, Sekreter ve Akademik Sekreter görevlerinde bulundu. Halen dernek bünyesinde eğitim ve kurs geliştirme faaliyetlerinde bulunmaktadır; ve yerel konferansların ve ortak konferansların organizasyonundan sorumludur.

Avrupa ve Dünya çapındaki yarışmalarda İskoç Ulusal Netbol takımının motivasyon antrenörü olarak görev yaptı. Hipnozu, sportif performansı arttırmanın yanı sıra zihinsel odaklanmaya yardımcı olma ve sakatlıkların tedavisinde kullandı.

Eğitimde ve sağlık hizmetlerinde iletişim üzerine çeşitli çalıştaylar düzenledi; ve İskoçya, Belçika, İsveç, Ukrayna, İtalya, Almanya ve İngiltere’de NLP ve iletişim üzerine çalıştaylar ve konferanslar verdi.

Hipnozu çeşitli alanlarda kullanmakla birlikte PTSD, OKB, Fobiler ve Stres alanlarında deneyimleri bulunmaktadır. Edinmiş olduğu mesleki becerilerini hasta ihtiyaçlarına göre uyarlayarak uygulamalarını gerçekleştirmektedir. Çalışmalarında ağırlıklı olarak hızlı sonuç veren tedavileri kullanmayı tercih etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir